Kampa Katılanlar

Linux Sistem Yönetimi (1. Düzey)

  • Abbas Gün (Batman Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • Adil Reşit Dursun (Necmettin Erbakan Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Öğrencisi)
  • Ahmet Başaran (Neredekal A.Ş.)
  • Ahmet Öztaş (Ergaz)
  • Ahmet Yenertürk (Ankara Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • Ali Erdoğan (Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Öğrencisi)
  • Ali Ersin Ataş (Bahçeşehir Üniversitesi BÖTE Öğrencisi)
  • Anıl Kıvılcım Eray (Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Öğrencisi)
  • Arda Şimşek (Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Asiye Gürol (Afyon Kocatepe Üniversitesi Fizik Öğrencisi)
  • Aynur Balıkçı (Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Bahar Kayan (Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Baran Çelenk (Namık Kemal Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Öğrencisi)
  • Bilal Gültekin (Dicle Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Öğrencisi)
  • Bora Seven (TÜİK)
  • Burakcan Ekici (Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Burcu Bayel (Gaziantep Üniversitesi Hesaplamalı Biyoloji)
  • Cenker Üçbaylar
  • Deniz Parlak (Beykent Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Öğrencisi)
  • Deniz Şahin (Bilkent Üniversitesi CTIS Öğrencisi)
  • Dursun Çimen (Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Öğrencisi)
  • Elif Yılbaşı (İYTE Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Emine Bircan
  • Emrah Üzen
  • Enes Selçuk (Apps Akademi Consulting)
  • Erhan Gülşen (Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Erol Güzoğlu (Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Ertuğrul Kağan (Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Esra Metin (İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Eyyüp Sayılır (Uluslararasi Antalya Universitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Faruk Temiz (Samsun Halk Sağlığı Müdürlüğü)
  • Fatih Erdem (Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Fatma Güneş (Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Fırat Sezel (Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Furkan Uluay (İstanbul Aydın Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Öğrencisi)
  • Furkan Yücebaş (ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Gizem Tatar (Gaziantep Üniversitesi Hesaplamalı Biyoloji)
  • Güneş İnal (Çukurova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Güray Yıldırım (İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Öğrencisi)
  • Halime Kardaş (Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Hanefi Mercan (Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Öğrencisi)
  • Hanife Melek Semen (Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Öğrencisi)
  • Hilal Şengü (Dikmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi)
  • Hüseyin Bodur (Düzce Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği)
  • Hüseyin Dölen (Atılım Üniversitesi Uzaktan Eğitim Koordinatörlüğü)
  • İbrahim Aksoy (Kastamonu Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • İhsan Küçükaycan (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • İlhami Kızıl (Ankara Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • Kader Tarlan (Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Kemal Özçelik (Destech)
  • Kurtuluş Öz (Aymeet)
  • Kübra Akeren (Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Mehmet Can Hanaylı (Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı)
  • Mehmet Furkan Kara (Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Mehmet Sami Darıcı (Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğü)
  • Mehmet Şahan (Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • Melih Göksal (Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Melih Telçeken (Deniz Kuvvetleri Komutanlığı)
  • Melike Altıntaş (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Melike İlteralp (İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Öğrencisi)
  • Melikşah Özceyhan (Turgut Özal Anadolu Lisesi)
  • Mert Kasar (Doğu Akdeniz Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Öğrencisi)
  • Müge Uğuruyar (Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Okan Özkan (Artvin Çoruh Üniversitesi Artvin Meslek Yüksekokulu)
  • Ömer Ertürk (Emniyet Genel Müdürlüğü)
  • Özgür Mutlu Yaprak (MEB)
  • Özlem Dalgıç (Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Özlem Yerlikaya (Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Rahime Özgönül (7 Kilis Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • Seçkin Yetkin (Akfen Holding)
  • Seda Ayyıldız (Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Selda Doğan (Bolu Kamu Hastaneleri Birliği)
  • Serhat Yılmaz (Afyon Kredi Yurtlar Kurumu Müdürlüğü)
  • Sezer Bozkır (Yalova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Simge Ekiz (Muğla Sıtkı Koçaman Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Sümeyya Bazna (Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Öğrencisi)
  • Şafak Özer (Deniz Kuvvetleri Komutanlığı)
  • Tuğba Akyüz (Adıyaman Üniversitesi Besni MYO Bilgi Yönetimi Öğrencisi)
  • Uğur Ordu (Bartın Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • Umut Dündar (İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • Zeynep Kasapçı (Atatürk Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencisi)

 

Linux Sistem Yönetimi (2. Düzey)

  • Ahmet Erkoç (Fatih Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği)
  • Ali Burak Öncül
  • Ali Mumcu (İstanbul Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • Ali Şen (Güral Porselen)
  • Aydın Doyak (Özgür Yazılım A.Ş. Stajyeri)
  • Can Kurnaz (19 Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • M. Caner Köroğlu (Comodo Stajyeri)
  • Cerem Cem Aslan
  • Damla Barbak (Deniz Kuvvetleri Komutanlığı)
  • Fatih Taha Özcan (Karamanbeyoğlu Mehmet Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • Fatih Başgönül (Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Furkan Ayar (Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Hakan Eryavuz (Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Öğrencisi)
  • Hüseyin Çalışkan (Profelis Stajyeri)
  • Kadir Sümer (Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • Mert Can Alıcı (Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Mesut Topuzlu (Deniz Kuvvetleri Komutanlığı)
  • Metin Budak (Hava Kuvvetleri Komutanlığı)
  • Mustafa Erten (Emniyet Genel Müdürlüğü)
  • Özgün Yeşilbaş (Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Serkan Ayaz (Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Umut Kaçar (Tuzla Belediyesi)
  • Yasemin Demiral (Profelis Stajyeri)

 

PHP ile Yazılım Geliştirme

  • Abdurrahman Bal (Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Öğrencisi)
  • Ali Can Albayrakoğlu (Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri – CTIS Öğrencisi)
  • Alper Çolakel (Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği Öğrencisi)
  • Arslan Demir
  • Atalay Tolga Sıdar (Dumlupınar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Öğrencisi)
  • Aybars Arslan (Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Behram Çelen (Ankara Polis Akademisi Güvenlik Bilimleri Fakültesi Ögrencisi)
  • Bilal Say (Kahramanmaras sütcü imam üniversitesi bilgisayar programcılığı Öğrencisi)
  • Bilal Ünal (Malatya Bilgiyurt Anadolu Lisesi Öğrencisi)
  • Bircan Cankaya (Fırat Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi)
  • Boğaç Ersoy (Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Basin Halkla İlişkiler Birimi Grafiker)
  • Bulut Üzer (Freelance Back/Front-End Developer)
  • Burak Özkırdeniz (Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Caner Yolcu (Dokuz Eylül Üniversites Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Cansu Yıldırım (Front-End Developer/Arayüz Tasarımcısı Beykent Üniversitesi)
  • Cemile Sarıcaoğlu (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Durali Kılınç (Süleyman Demirel Üni. Bilgisayar Müh. Öğrencisi)
  • Dürdane Türkmen (Muğla sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar mühendisliği Öğrencisi)
  • Elif Akyol Emmungil (Bilgisayar Öğretmeni)
  • Emin Günbayı (AÖF işletme Öğrencisi)
  • Emre Akyüz (Afyon Kocatepe Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği Öğrencisi)
  • Erdal Ayan (Hitit Üniversitesi Rektörlük İngilizce Okutmanı/Hitit.Moodle Yöneticisi)
  • Erdem Erdağ (Uşak Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı uzman)
  • Erdem Olcay (Mono Bilişim)
  • Eren Olkun (Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgisayar Programcısı)
  • Fatih Sinan Yaman (Webmaster)
  • Fatima Sebile Tezcan (İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencisi)
  • Fatma Çakmak (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İstatistik Öğrencisi)
  • Ferhat Emre Özbulut (Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Gökhan Işık (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Gürhan Küçük (Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Öğrencisi/Bilgi işlem personeli)
  • Gürsu Aşık (Karabük Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği Öğrencisi)
  • Hakkı Özaltan (Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Halis Şimşek (Bilgisayar Programcılığı)
  • Hamza Kaya (Erciyes Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı)
  • Hasan Hüseyin Gülüstan (e-ticaret)
  • Hivda Nur Daşnik (Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Hüseyin İskender (Yazılım Geliştirici)
  • İlker Uyanık (İstanbul Aydın Ünivesitesi Hukuk Öğrencisi)
  • Kaan Yildirim (Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Kemal Polat (Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Meltem Yılmaz (Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Merve Aydın (Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Merve Yakın (Gaziantep Üniversitesi Fizik Mühendisliği Öğrencisi)
  • Metin Uslu (Hacettepe Üniversitesi İstatistik Öğrencisi)
  • Mikail Ceren (Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi bilgisayar mühendisliği Öğrencisi)
  • Muhammed Emin Öztürk (Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Mustafa Maşa (Süleyman Demirel Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Namık Özdemir
  • Numan Fatih Yarcı
  • Oğuz Özkaraca (Düzce Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Ömer Çelik (Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Pınar Öner (Neredekal A.Ş. Proje Geliştirme Yönetmeni)
  • Recep Duman (Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği Öğrencisi)
  • Reyhan Emel Aydın (Abant İzzet Baysal Üniversitesi Bilgi İşlem)
  • R. Sercan Arıcı (Odak Bilgisayar)
  • Saffet Menteşe (İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Sefa Taftali (Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Öğrencisi)
  • Şeref Ayazgün (Zirve Bilgisayar)
  • Tuba Naz (Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Tuncer Ataş
  • Turan Emre Köksal (Zirve Bilgisayar Ar-Ge)
  • Ümit Dinçel (Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Ümit Kaynar (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Öğrencisi)
  • Yağmur Fulya Şenses (Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Yusuf Taş (ODTÜ Elektrik Elektronik Mühendisliği Öğrencisi)
  • Zeki Döner (Sakarya Üniversitesi bilgisayar mühendisliği Öğrencisi)
  • Zeynep Nur Dilek (Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)

 

Ruby/Rails ile Yazılım Geliştirme

  • Ahmet Sezgin Duran (Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Arman Kara (Nişantaşı Üniversitesi)
  • Aykan Altun (Yeditepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Bahadır Mezgil (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Barış Çimen (Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilişim Öğretimi ve Teknolojileri Öğrencisi)
  • Bilgehan Varlı (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Bora Öztürk
  • Cenk Atay
  • Emine Elif Toscalı (Lab2023 Stajyeri)
  • Fatih Durmuş (Ahmet Yesevi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Öğrencisi)
  • Gizem İskenderoğlu (Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Gökhan Sağırlar (Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Hakan Karabacak (Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Halit Alptekin (Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Kadriye Zeybekoğlu (Lab2023 Stajyeri)
  • Kerem Bozdaş (İstanbul Şehir Üniversitesi Öğrencisi)
  • Mesut Beyaztaş (Özgür Yazılım A.Ş. Stajyeri)
  • Oğuzhan İlhan (Maltepe Üniveresitesi Yazılım Mühendisliği Öğrencisi)
  • Orhun Uzunşimşek (Adalet Bakanlığı)
  • Sadık Faruk Çetin (SPP42 Stajyeri)
  • Safiye Sepetçi (Pamukkale Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğrencisi)
  • Utku Demir (Özgür Yazılım A.Ş. Stajyeri)
  • Yusuf Ziya Kayaer (Karadeniz Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Zeynep Bektaş

 

Java EE ile Özgür Yazılım Geliştirme Atölyesi

  • Akif Batur (Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Bayram Tokluiçten (Deniz Kuvvetleri Komutanlığı)
  • Batuhan Çıkrıkcı (Fırat Üniversitesi Yazılım Mühendisliği Öğrencisi)
  • Bilgehan Arslan
  • Emre Doğru (Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Hasan Arslan (Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Mehmet İnce (Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Ö. Murat Yıldırım
  • Ömer Özkan (Özgür Yazılım A.Ş.)
  • Sinem Günay (İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi)
  • Şahin Özdemir (Deniz Kuvvetleri Komutanlığı)
  • Şener Şentürk (Deniz Kuvvetleri Komutanlığı)
  • Şivan Suvari
  • Vahit Türkoğlu