Kampa Kabul Edilenler

Linux Sistem Yönetimi (1. Düzey)

  • Ahmet Gürel
  • Ali Gülbaşı
  • Alper Okutan
  • Alper Akyıldız
  • Alper Kizik
  • Alperen Özkan
  • Alperen Özkul
  • Arjen Aykan Kılıç
  • Asmin Aktas
  • Bahar Hellac
  • Bayram Yoldaş
  • Behzat Yıldırım
  • Besna Ruken Tarhan
  • Burak Coşkun
  • Burak Talha Bolat
  • Çağla Baran
  • Deniz Atun
  • Ebru Erdamar
  • Emin Şeşen
  • Emircan Elikkaya
  • Emre Odabaşı
  • Ensar Kovankaya
  • Fatih Erdoğan
  • Fatih Çınar
  • Fatma Arslan
  • Ferhat Sencer
  • Fidan Garayli
  • Furkan Karakuş
  • Furkan Yiğit Yilmaz
  • Gökhan Öztürk
  • Gülcan Ocak
  • Gülendam Tuğrul
  • Halil Şeflek
  • Hamide Gümüşlü
  • Hüseyin Yılmaz
  • Hüseyin Yaşar
  • Idil Ağabeyoğlu
  • Irfan Nursaçan
  • Kübra Alcan
  • Kübra Atalay
  • Lütfi Akgül
  • Mehmet Demirli
  • Mehmet Murad Çevik
  • Meltem Akpolat
  • Meriç Emre Aydın
  • Mesut Evin
  • Metin Abdullah Açıkalın
  • Muhammed Ali Sürücü
  • Muhammed Tunçel
  • Murat Turan
  • Mücahit Akca
  • Mustafa Albayrak
  • Necmettin Olcay Özer
  • Nurdan Aydın
  • Onur Mert Taşdemir
  • Ömer Gedikli
  • Orhan Balcı
  • Özgür Bayraktaroğlu
  • Rahmi Yildiz
  • Ramazan Altınata
  • Rızacan Tufan
  • Sadik Başkaya
  • Salih Oran
  • Salim Bayrak
  • Samet Bayraktar
  • Seçkin Aktaş
  • Sinan Burak Öztürk
  • Siyamend Aslan
  • Sueda Sakarya
  • Sultan Öztürk
  • Tamer Say
  • Tarık Coskun Kurt
  • Tekin Erdoğan
  • Ufkay Kadir Erker
  • Umit Sarikaya
  • Üveys Yıldız
  • Yiğit Alişan
  • Zeynep Kılıç

 

Linux Sistem Yönetimi (2. Düzey)

  • Ahmet İlhan Ayşan
  • Aybars Bars
  • Aziz Öğütlü
  • Bilal Yazıcı
  • Deniz Uysal
  • Deniz Parlak
  • Durmuş Aydoğdu
  • Erkan Sapmaz
  • Gülay Bayram
  • Hakan Küçük
  • Hasan Oğuzhan Namruk
  • İhsan Küçükaycan
  • İsmail Çelik
  • Kadir Can Göktepe
  • Kurtuluş Mehmet Akkaya
  • Merve Baş Seyyar
  • Ogün Açık
  • Rahime Özgönül
  • Sadık Tekgöz
  • Selçuk Aydın
  • Yusuf Sever

Not: Kampın ilk günü Linux Sistem Yönetimi 2. Düzey kampına katılacaklara bir ölçme sınavı yapılacak, başarız olanlar eğitime alınmayarak kamptan ayrılmaları istenecektir.

 

PHP ile Yazılım Geliştirme

  • Ahmet Özkan
  • Ahmet Sait Özyalvaçlı
  • Ali Kenan Yağmur
  • Aslı Kılınçlı
  • Betül Aydin
  • Beyza Nur Erkan
  • Büşra Yılmaz
  • Ecem Eroğlu
  • Emre Aykut
  • Enes Şenel
  • Gökhan Karaalp
  • Hasan Talha Okur
  • Ilkay Ahmet Culfa
  • Mehmet Metin Halat
  • Mehmet Noyan Aydin
  • Mert Simsek
  • Mustafa Ozdemir
  • Okan Türk
  • Özlem Polat
  • Öznur Akgün
  • Sait Şimşek
  • Savaş Çalışkan
  • Ümit Sarıhan

 

Ruby/Rails ile Yazılım Geliştirme

  • Cemile Sarıcaoğlu
  • Cisem Eroglu
  • Duygu Altınok
  • Ege Öğretmen
  • Erdem Kaya
  • Görkem Demirtaş
  • Hakan Eryavuz
  • Kenan Polat
  • Mahmut Köstem
  • Mehmet Catikkaya
  • Mehmet Karahan
  • Müge Anıl Uğuruyar
  • Saygın Burak Sevinç
  • Seyma Sarigil
  • Ufuk Hürriyetoğlu
  • Yiğit Ağca
  • Yusuf Eren Utku
  • Zeynep Özdemir

 

Java Programlamaya Giriş

  • Abdurrahman Doruk
  • Adilcan Eren
  • Ali Kaan Türkmen
  • Aybars Arslan
  • Batuhan Ozan Kaplan
  • Burak Güleryüz
  • Burak Çalargün
  • Büşra Uman
  • Deniz Germen
  • Elif Bilici
  • Esengül Bayazit
  • Fatih Ergan
  • Ferhat Kuş
  • Furkan Elibol
  • İbrahim Babalık
  • Meltem Demir
  • Merve Yolcu
  • Murat Şeremet
  • Nihat Arslan
  • Orçun Soner Eren
  • Peyman Öter
  • Rasim Murat Aydınkal
  • Sami Sezgin
  • Semih Akın
  • Zeynep Kasapci

 

Python/Django ile Yazılım Geliştirme

  • Ahmet Erkoç
  • Ahmet Güven Savaş
  • Ahmet Yakar
  • Berna Bozkurt
  • Ceyhun Andaç
  • Dilek Genc
  • Ege Adiyaman
  • Esra Metin
  • Eyüp Can Kilinçdemir
  • Fatih Metin
  • Fazıl Taylan Karakılıç
  • Fırat Sezel
  • Gökay Atar
  • Gönül Sabah
  • Hacer Nur Yanaral
  • Kazım Kaba
  • Merve Kandemir
  • Miraç Satıç
  • Murat Yalkabov
  • Oğuzcan Pamuk
  • Onur Çakır
  • Ömer Oğuz
  • Salih Kiliç
  • Seher Yılmaz
  • Serkan Akyürek
  • Simge Ekiz
  • Tekin Evrim
  • Tuğba Sancak
  • Tuva Ergün

 

Web Uygulama Güvenliği ve Güvenli Kod Geliştirme

  • Ali Ötkün
  • Arif Kaplan
  • Betül Acar
  • Cavidan Yakupoğlu
  • Cem Işıkdoğan
  • Elif Bayrakdar
  • Gökhan Sakar
  • Hasan Fatih Genç
  • Havva Feyza Mete
  • Mazlum Ağar
  • Mehmet Uğur
  • Mert Iğdeli
  • Muhammed Sefa Şirvan
  • Murat Yüksel
  • Nur Kaynar
  • Nuri Akman
  • Önay Kıvılcım
  • Ozan Can Altıok
  • Ruhide Bayhan
  • Taner Çelik
  • Tayfun Doğan
  • Vedat Koçdağ
  • Zinnur Yeşilyurt

 

Kriptografi ve TersKod Mühendisliğine Giriş

  • Aylin Aydın
  • Bahadır Aktaş
  • Baki Emre Çetin
  • Bekir Tura
  • Betül Bayrak
  • Burak Belenlioğlu
  • Cerem Cem Aslan
  • Çağrı Ertaş
  • Efe Can Içöz
  • Ertan Şenoyar
  • Faik Güler
  • Fatih Dasgin
  • Fırat Boynueğri
  • Hakan Yalçın
  • Hakan Topbaşı
  • Hasan Tuğkan Kibar
  • Hatice Cıplak
  • Kadir Sümer
  • Meltem Hoşkan
  • Merve Yıldız
  • Merve Özdamar
  • Muhammet Dilmaç
  • Ömer Fatih Örs
  • Özgün Ay
  • Rahime Karavaş
  • Yasin Saplı
  • Yavuz Han
  • Yavuz Gokhan Ozdemir